Numer oferty 14141

Praca w Holandii

Operator wózka widłowego

Biuro Veenendaal

11,16 €/h brutto

Praca w Holandii, dla jednego z naszych holenderskich klientów miejscowości Geldermalsen. Firmie posiada szeroki asortyment przedmiotów rozpoczynając od tych mniejszych tj. zabawki, elektronika, artykuły gospodarstwa domowego po nieco większe tj. odkurzacz, mikrofalówka, duże opakowania klocków lego itp.

Zakres obowiązków:

  • ściąganie palet z wyższych regałów na niższe i odwrotnie,
  • zawożenie palet z odpowiednich lokalizacji za pomocą wózka widłowego, bocznego

Oferujemy:

  • stałe zatrudnienie za granicą w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • atrakcyjne wynagrodzenie w euro, stawka podstawowa 11,16 € / h brutto + dodatki
  • dopilnowanie niezbędnych formalności związanych za zatrudnieniem
  • odpłatne zakwaterowanie i ubezpieczenie zdrowotne
  • dodatek wakacyjny 8,00% dochodów brutto i urlopowy 10,87% dochodów brutto
  • przejrzyste cotygodniowe zestawienie przepracowanych godzin i kosztów
  • cotygodniowe przelewy prosto na Twój rachunek walutowy w Polsce
  • organizację płatnego wyjazdu za granicę u naszego zaufanego przewoźnika
  • rozliczenia podatkowe dzięki którym odzyskasz nadpłacony podatek
  • możliwość zjazdów do Polski po 6-8 przepracowanych tygodniach na 1-2 tygodni do Polski

Wymagania:

  • certyfikat na wózek widłowy + doświadczenie w magazynach logistycznych jako operator wózka widłowego bocznego
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego, niemieckiego lub holenderskiego
  • odpowiedzialność oraz elastyczność
  • dokładność oraz precyzja w wykonywaniu zadań