Numer oferty 13598

Praca w Holandii

Operator wózka widłowego

Biuro Tilburg

10,8 €/h brutto

Dla jednego z naszych holenderskich klientów z branży logistycznej w miejscowości Tilburg poszukujemy pracowników na stanowisko operatora wózka widłowego typu reachtruck.

Zakres obowiązków:

Praca polega na ściąganiu palet z wyższych regałów na niższe i odwrotnie oraz na zawożeniu i zabieraniu palet z odpowiednich lokalizacji za pomocą wózka widłowego bocznego.

Wymagania:

  • język angielski w stopniu dobrym
  • certyfikat na wózki widłowe typu reachtruck
  • doświadczenie na wózkach reachtruck (bocznych)
  • gotowość do pracy zmianowej
  • osoby zainteresowane dłuższą współpracą

Oferujemy:

  • stałe zatrudnienie
  • atrakcyjne wynagrodzenie w EUR  10,80 + dodatki
  • możliwość zjazdów do Polski po 6-8 przepracowanych tygodniach na 1-2 tygodni do Polski
  • dopilnowanie niezbędnych formalności związanych za zatrudnieniem
  • odpłatne zakwaterowanie i ubezpieczenie zdrowotne
  • dodatek wakacyjny 8,00% dochodów brutto i urlopowy 10,39% dochodów brutto
  • przejrzyste cotygodniowe zestawienie przepracowanych godzin i kosztów
  • cotygodniowe przelewy prosto na Twój rachunek walutowy w Polsce
  • organizację płatnego wyjazdu za granicę u naszego zaufanego przewoźnika
  • rozliczenia podatkowe dzięki którym odzyskasz nadpłacony podatek