Numer oferty 19686

Praca w Holandii

Pakowacz, etykieciarz

Miejsce pracy: Tilburg

10 €/h brutto

Aplikowano 124 razy na nasze oferty w ciągu ostatnich 24h

Praca w Holandii w centrum dystrybucyjnym zajmującym się obsługą popularnej marki odzieżowej H&M na stanowisku pracownika magazynowego. Magazyn pracodawcy znajduje się w miejscowości Tilburg. Praca odbywa się systemie zmianowym.

Zakres obowiązków:

  •  pakowanie, etykietowanie, obsługa linii pakującej oraz metkowanie ubrań marki H&M

Oferujemy:

  • pracę dla ekskluzynej marki odzieżowej H&M, możliwość zdobycia międzynarodowego doświadczenia
  • atrakcyjne wynagrodzenie w euro, stawka podstawowa €10,61/h brutto + dodatki
  • dodatki za pracę zmianową: w godzinach od 19:00 do 21:00 25% (€13,26/h brutto), w godzinach od 21:00 do 00:00 35% (€14,32/h brutto), od 00:00 do 6:00 45% (€15,38/h brutto)
  • dodatki za pracę w sobotę 50% (€15,91/h brutto) i niedzielę 100% (€21,22/h brutto)
  • - dodatek urlopowy: 8,30% dochodów brutto, naliczane od godz. podstawowych
    - dodatek wakacyjny: 8,33 % dochodów brutto, naliczane od godz. podstawowych czyli łącznie +€1,76/h brutto dodatków do każdej godziny podstawowej
  • brak stawiek wiekowych
  • gwarancja godzin
  • będąc kierowcą auta służbowego nie płacisz za transport i zyskujesz do 150 Euro w ciągu 8 tygodni
  • możliwość pracy w weekendy oraz w godzinach nadliczbowych
  • dopilnowanie niezbędnych formalności związanych z zatrudnieniem
  • odpłatne zakwaterowanie i ubezpieczenie zdrowotne
  • przejrzyste cotygodniowe zestawienie przepracowanych godzin i kosztów
  • cotygodniowe przelewy prosto na Twój rachunek walutowy w Polsce
  • organizację płatnego wyjazdu za granicę u naszego zaufanego przewoźnika
  • możliwość zjazdów do Polski po 6-8 przepracowanych tygodniach na 1-2 tygodni

Wymagania:

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • motywacja do pracy
  • dokładność w wykonywaniu zadań

Jeśli zainteresowała Cię praca na tym stanowisku zaaplikuj korzystając z przycisku poniżej. Taką możliwość mają wyłącznie kandydaci, którzy wypełnili nasz formularz rejestracyjny podając swój aktualny adres email i numer telefonu komórkowego.

Chcesz sprawdzić lub podszlifować swój angielski przed wyjazdem do Holandii? A może chcesz dobrze przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej z rekruterem? Sprawdź naszą Akademię Językową na www.akademiajezykowa.eena.pl, zapraszamy!