Numer oferty 23290

Praca w Holandii

Pracownik linii produkcyjnej - produkcja

Miejsce pracy: Hoorn/Zwaagdijk

12,05 €/h brutto

Praca w Holandii dla dwóch naszych holenderskich klientów w miejscowości Hoorn oraz Zwaagdijk specjalizujących się w produkcji sałatek oraz ciastek. Poszukujemy osób do pracy na linii produkcyjnej oraz na działach: zbierania zamówień i ekspedycji.

Zakres obowiązków:

  • pakowanie ciastek w plastikowe opakowania i kartony

  • utrzymanie czystości na stanowisku pracy

  • zbieranie zamówień w systemie voice-pick

  • przygotwanie, pakowanie i odbieranie zamówień

  • przesuwanie zapakowanych produktów

  • usuwanie i uzupełnianie pustych i pełnych palet

  • dopilnowanie aby do właściwej ciężarówki został załadowany właściwy kontener

Oferujemy:

  • stałe zatrudnienie za granicą w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • atrakcyjne wynagrodzenie w euro od 10,55 - 12,05 €/h brutto + dodatki
  • darmowy posiłek w trakcie przerwy w pracy
  • kierowcy prowadzący samochody służbowe nie ponoszą opłat za dojazd do pracy (dodatkowe 18,75 euro oszczędności netto tygodniowo)
  • dopilnowanie niezbędnych formalności związanych za zatrudnieniem
  • odpłatne zakwaterowanie i ubezpieczenie zdrowotne
  • dodatek wakacyjny 8,33% dochodów brutto i urlopowy 10,30% dochodów brutto
  • przejrzyste cotygodniowe zestawienie przepracowanych godzin i kosztów
  • cotygodniowe przelewy prosto na Twój rachunek walutowy w Polsce
  • organizację płatnego wyjazdu za granicę u naszego zaufanego przewoźnika
  • rozliczenia podatkowe dzięki którym odzyskasz nadpłacony podatek

Wymagania:

  • znajomość języka angielskiego
  • mile widziane prawo jazdy