Numer oferty 23526

Praca w Holandii

Pakowanie markowej odzieży

Miejsce pracy: Eindhoven

10,61 €/h brutto

GXO Eindhoven to centrum dystrybucyjne zajmujące się zaopatrywaniem popularnego sklepu internetowego w artykuły odzieżowe (Zalando, Nike i inne), medyczne i akcesoria domowe, które zatrudnia pracowników na stanowisko pracownika magazynowego.

Zakres obowiązków:

  • zbieranie zamówień przy pomocy skanera
  • wysyłka towarów do sklepów oraz zwroty produktów na magazyn
  • rozpakowywanie oraz sortowanie towarów
  • załadunek oraz rozładunek towarów, klejenie opakowań

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie godzinowe w euro wypłacane co tydzień, stawka podstawowa z dodatkiem Reserveringen: 15,87 €/h brutto (stawka bazowa 13,32 €/h brutto + naliczane do godzin podstawowych: dodatek urlopowy 8,33% i rezerwa na poczet dni urlopu 10,82%)
  • dodatki za pracę zmianową
    od 19:00 do 21:00 +25%
    od 21:00 do 00:00 +35%
    od 00:00 do 06:00 +45%
  • ekstra płatne weekendy
    sobota +50% (19,90 EUR/brutto/h)
    niedziela +100% (26,54 EUR/brutto/h)
  • będąc kierowcą auta służbowego zyskujesz do 100 EUR w ciągu 8 tygodni
  • możliwość stałego zatrudnienia za granicą w dynamicznie rozwijającej się firmie oraz szansę na zdobycie międzynarodowego doświadczenia
  • możliwość wyjazdu w parze lub grupie
  • dopilnowanie niezbędnych formalności związanych z zatrudnieniem
  • odpłatne zakwaterowanie i ubezpieczenie zdrowotne
  • bezpłatny transport z lokacji do miejsca pracy
  • cotygodniowe przelewy prosto na Twój rachunek walutowy w Polsce
  • rozliczenia podatkowe dzięki którym odzyskasz nadpłacony podatek
  • możliwość zjazdów do Polski po 6-8 przepracowanych tygodniach na 1-2 tygodni do Polski
  • zwrot za koszt biletu do Holandii z GTV Bus na wyjazd od 14.11.2023 do 30.11.2023 po przepracowaniu ośmiu pełnych tygodni

Wymagania:

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • odpowiedzialność i motywacja do pracy