Numer oferty 27899

Praca w Holandii

Koordynator

Miejsce pracy: Helmond

13,11 €/h brutto

z dodatkiem urlopowym i rezerwami na poczet dni urlopu
Aplikowano 219 razy na nasze oferty w ciągu ostatnich 24h

Stała praca dla osób ze znajomością języka angielskiego i z prawem jazdy kat. B, w roli koordynatora/pomocy administracyjnej w miejscowości Nistelrode, a także na terenie zakładu w Helmond/Venlo.

Zakres obowiązków:

  • tworzenie raportów oraz zestawień dotyczących zatrudnienia
  • współpraca z Klientem oraz utrzymywanie pozytywnych relacji
  • koordynowanie procesu wprowadzania do pracy nowych pracowników tymczasowych.
  • obsługa spraw i dokumentów formalnych związanych z pracą kandydatów u pracodawcy (klienta)
  • pomoc w bieżących sprawach pracowników:
    • wyjasnianie niescislosci na ewidencjach czasu pracy etc.
    • wyjasnianie wszelkich zagadnienn w zakresie wynagrodzenia dla pracownikow
    • umawianie wizyt u lekarza
    • pomoc w tlumaczeniu
  • raportowanie swoich działań do przełożonego
  • przygotowywanie aktualnej dokumentacji dotyczącej pracowników
  • implementowanie nowych rozwiązań,
  • kontrolowanie lokacji mieszkaniowych
  • wsparcie procesów rekrutacyjnych

Oferujemy:

  • atrakatrakcyjną stawkę godzinową 13,11€ brutto/h z dodatkiem urlopowym (Vakantiegeld): 8,33% dochodów brutto oraz z rezerwami na poczet dni urlopu (Vakantiedagen): 10,92% dochodów brutto (dot. godzin podstawowych) 15,63 € brutto/h
  • stabilną i legalną pracę w oparciu o kontrakt holenderski
  • dobrą atmosferę w zespole nastawionym na współpracę i wsparcie
  • wynagrodzenie zgodne z wewnętrznym systemem wynagradzania i premiowania oraz ścieżką awansu
  • dofinansowanie do kursów językowych
  • cotygodniowe przelewy prosto na Twój rachunek walutowy w Polsce
  • dostęp do platformy internetowej umożliwiającej dostęp do dokumentów tj. kontrakty, odcinki wypłat, Jaaropgaaf
  • przejrzyste cotygodniowe zestawienie przepracowanych godzin i kosztów
  • sprawne załatwienie formalności związanych z zatrudnieniem
  • opiekę koordynatorów przez cały okres zatrudnienia
  • odpłatne zakwaterowanie i ubezpieczenie zdrowotne
  • organizację płatnego wyjazdu za granicę u naszego zaufanego przewoźnika
  • możliwość zjazdów do Polski po 6-8 przepracowanych tygodniach na 1-2 tygodni do Polski
  • rozliczenia podatkowe dzięki którym odzyskasz nadpłacony podatek

Wymagania:

  • znajomość języka angielskiego na poziomie dobrym
  • prawo jazdy kategorii B,
  • znajomość obsługi pakietu Office,
  • odpowiedzialność zaangażowanie i samodzielność,
  • bardzo dobra organizacja pracy
  • doświadczenie na podobnym stanowisku – mile widziane,
  • elastyczność (praca na 2 zmiany i w weekendy)

Jeśli zainteresowała Cię praca na tym stanowisku zaaplikuj korzystając z przycisku poniżej.

Chcesz sprawdzić lub podszlifować swój angielski przed wyjazdem do Holandii? Sprawdź naszą Akademię Językową na www.akademiajezykowa.eena.pl, zapraszamy!