Numer oferty 28196

Praca w Holandii

Magazynier - praca fizyczna

Miejsce pracy: Barendrecht

12,86 €/h brutto

Praca w Holandii w branży logistycznej. Poszukujemy kandydatów do pracy w magazynie z artykułami spożywczymi (warzywa, owoce, mięso, ryby, nabiał i ciasta) na dziale ekspedycja, na którym panuje dodatnia temperatura ( od 4°C do 8°C). W zakres obowiązków wchodzi m.in: załadunek i rozładunek kontenerów, przygotowanie towaru do wysyłki, inne prace magazynowe. Praca u klienta odbywa się w trybie zmianowym 7 dni w tygodniu.

Zakres obowiązków:

  • odbiór gotowych kontenerów,
  • liczenie zamówień,
  • załadunek, rozładunek,
  • przygotowanie kontenerów do wysyłki.

Oferujemy:

  • Atrakcyjną stawkę podstawową 13,05 €/h brutto z dodatkiem urlopowym oraz rezerwą na poczet dni urlopu: 15,55 €/h brutto,
  • dodatek urlopowy 8,33% dochodów brutto oraz rezerwy na poczet dni urlopu 10,87 % dochodów brutto- naliczane do godz. podstawowych, czyli łącznie w rezerwach zyskujesz 2,50 €/h brutto dodatku do każdej godziny,

  • dodatki zmianowe:

    poniedziałek – piątek:
    06.00-19.00                podstawowa stawka (12,13 € brutto, + 21 lat)
    19.00-23.00  + 25%    podstawowej stawki (16,31 € brutto, + 21 lat)
    23.00-06.00   +40%    podstawowej stawki (18,27 € brutto, + 21 lat)

    sobota :
    00.00-06.00   +40%     podstawowej stawki (18,27 € brutto, + 21 lat)
    06.00-19.00                 podstawowa stawka (12,13 € brutto, + 21 lat)
    19.00-23.00    +25%    podstawowej stawki (16,31 € brutto, + 21 lat)
    23.00-00.00  + 100%   podstawowej stawki (26,10 € brutto, + 21 lat)

    niedziela:
    00.00 – 23.00   +100% podstawowej stawki (26,10 € brutto, + 21 lat)
    23.00 – 00.00  + 40%   podstawowej stawki (18,27 € brutto, + 21 lat)

  • Po przepracowaniu ośmiu tygodni, przysługuje zwrot kosztów za bilet przy skorzystaniu z przejazdu GTV. Dodatek obowiązuje do dnia 31.12.2023 r.

  • możliwość nadgodzin,
  • stabilną i legalną pracę w oparciu o kontrakt holenderski,
  • cotygodniowe przelewy prosto na Twój rachunek walutowy w Polsce,
  • dostęp do platformy internetowej umożliwiającej dostęp do dokumentów tj. kontrakty, odcinki wypłat, Jaaropgaaf,
  • przejrzyste cotygodniowe zestawienie przepracowanych godzin i kosztów,
  • sprawne załatwienie formalności związanych z zatrudnieniem,
  • opiekę koordynatorów przez cały okres zatrudnienia,
  • odpłatne zakwaterowanie i ubezpieczenie zdrowotne,
  • organizację płatnego wyjazdu za granicę u naszego zaufanego przewoźnika,
  • możliwość zjazdów do Polski po 6-8 przepracowanych tygodniach na 1-2 tygodni do Polski,
  • rozliczenia podatkowe dzięki którym odzyskasz nadpłacony podatek.

Wymagania:

  • gotowość do pracy zmianowej,
  • prawo jazdy mile widziane,
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.