Numer oferty 28487

Praca w Holandii

Operator wózka widłowego

Miejsce pracy: Tilburg

14,12 €/h brutto

Praca w Holandii w centrum dystrybucyjnym w miejscowości Tilburg na stanowisku operator wózka widłowego przedniego typu heftruck.

Osoba na ww. stanowisku będzie zajmować się relokacją towaru na magazynie. Ponadto praca obejmuje również kompletowanie zamówień do sieci sklepów różnego rodzaju. Są to zarówno artykuły spożywcze oraz chemia gospodarcza, elektronika oraz artykuły budowalne. Praca u klienta odbywa się w systemie zmianowym w temperaturze pokojowej.

Zakres obowiązków:

  • obsługa wózka widłowego przedniego (heftruck)
  • zbieranie zamówień za pomocą skanera
  • rozdzielanie zamówień do odpowiedniego klienta
  • obsługa elektrycznego wózka EPT oraz LLOP
  • rozładunek i załadunek towaru

Oferujemy:

  • atrakcyjną stawkę godzinową 14,12 €/h brutto (11,86 €/h brutto + 2,26 €/h brutto), BRAK STAWEK WIEKOWYCH
  • dodatki zmianowe za pracę na zmianie popołudniowej
  • stabilną i legalną pracę w oparciu o kontrakt holenderski
  • cotygodniowe przelewy prosto na Twój rachunek walutowy w Polsce
  • dostęp do platformy internetowej umożliwiającej dostęp do dokumentów tj. kontrakty, odcinki wypłat, Jaaropgaaf
  • przejrzyste cotygodniowe zestawienie przepracowanych godzin i kosztów
  • sprawne załatwienie formalności związanych z zatrudnieniem
  • opiekę koordynatorów przez cały okres zatrudnienia
  • odpłatne zakwaterowanie i ubezpieczenie zdrowotne
  • organizację płatnego wyjazdu za granicę u naszego zaufanego przewoźnika
  • możliwość zjazdów do Polski po 6-8 przepracowanych tygodniach na 1-2 tygodni do Polski
  • rozliczenia podatkowe dzięki którym odzyskasz nadpłacony podatek

Wymagania:

  • mile widziana znajomość języka angielskiego w stopniu dobrym
  • uprawnienia na wózek widłowy
  • doświadczenie jako operator wózka
  • mile widziana umiejętność obsługi wózka EPT oraz LLOP
  • możliwość podjęcia stałej współpracy
  • dokładność i elastyczność
  • umiejętność pracy w zespole