Numer oferty 29173

Praca w Holandii

Operator produkcji

Miejsce pracy: Wielsbeke, Belgia

18,56 €/h brutto

Praca w rodzinnej firmie w miejscowości Wielsbeke w Belgii - oferuje klientom indywidualnym i biznesowym z branży budowlanej gamę paneli izolacyjnych do wszystkich zastosowań: ścian/przegród, sufitów/dachów, podłóg i konstrukcji rolniczych, które są produkowane w Belgii, w  wysoce zautomatyzowanej i zdigitalizowanej fabryce, od przyjęcia surowca do zarządzania zapasami, aż po produkcję.

Poszukujemy operatora produkcji.

Zakres obowiązków:

Praca na różnych stanowiskach z obsługą frezarek, piły i innych urządzeń produkcyjnych.

  • Sprawdzanie i regulowanie maszyny do frezowania,

  • Nadzorowanie pracy urządzeń,

  • Wymienianie frezów, brzeszczotów pił,

  • Sterowanie liniami przy pomocy dotykowych ekranów i komputerów,

  • Prawidłowa i terminowa realizacja przydzielonych zadań oraz planów produkcyjnych,

  • Dbałość o ciągłość procesu produkcyjnego i standardy jakościowe produkowanych wyrobów,

  • Wizualna kontrola jakości półproduktu,

  • Przegląd oraz utrzymanie czystości maszyn i magazynu,

  • Przestrzeganie zasad bezpieczeństwa i higieny pracy.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne tygodniowe wynagrodzenie w euro, stawka podstawowa: 16,50 € brutto/h,
  • Dodatek zmianowy w przypadku zmiany porannej i popołudniowej  12,5% =  18,56 €/h brutto.
  • Bony żywnościowe 8 € / dzień, (1,09€ wkład własny pracownika) w formie comiesięcznego zasilenia na dedykowaną kartę płatniczą,
  • Premia na zakończenie roku kalendarzowego - 8,33% wynagrodzenia rocznego brutto - przysługuje jeżeli pracownik przepracuje minimum 65 dni lub 494 godzin pracy w danym okresie rozliczeniowym (od 1 lipca ub.r. do 30 czerwca br.) - wypłacane przez Sociaal Fond,
  • Dodatek wakacyjny w wysokości 15,38% wynagrodzenia rocznego brutto za okres przepracowany w danym roku kalendarzowym,
  • Dopilnowanie niezbędnych formalności związanych z zatrudnieniem oraz przejrzyste zestawienie przepracowanych godzin i kosztów,
  • Stabilną i legalną pracę w oparciu o kontrakt belgijski,
  • Cotygodniowe przelewy prosto na Twój rachunek walutowy w Polsce,
  • Dostęp do platformy internetowej umożliwiającej dostęp do dokumentów tj. kontrakty, odcinki wypłat, Individuele rekening en,
  • Przejrzyste cotygodniowe zestawienie przepracowanych godzin i kosztów,
  • Sprawne załatwienie formalności związanych z zatrudnieniem,
  • Opiekę koordynatorów przez cały okres zatrudnienia,
  • Odpłatne zakwaterowanie i ubezpieczenie zdrowotne.

Wymagania:

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie dobrym,

  • Sumienność,

  • Wielozadaniowość,

  • Koncentracja,

  • Umiejętność pracy w zespole,

  • Chęć uczenia się i rozwoju,

  • Mile widziane doświadczenie na produkcji, zdolności techniczne.

Zapraszamy do kontaktu tel. +48 412305160

Wiktoria               E-mail: [email protected]
Hubert                 E-mail: [email protected]
Karolina               E-mail: [email protected]