Numer oferty 33703

Praca w Holandii

Koordynator

Miejsce pracy: Oosterhout

17,96 €/h brutto

Dla jednego z naszych holenderskich klientów z branży logistycznej w miejscowości Oosterhout poszukujemy pracowników na stanowisko koordynatora w dziale przedmontażu mebli kuchennych marki IKEA. Praca odbywa się systemie jednozmianowym.

Zakres obowiązków:

  • Szafki kuchenne składają się z kilku pakietów. Aby umożliwić monterom efektywną pracę, do twoich zadań należało będzie odnalezienie w instrukcji, które paczki pasują do siebie i rozłożenie ich  na odpowiednim wózku,

  • Kontrola  zamówień odbieranych w dziale CDC, dbałość o ich odpowiedni podział,

  • Obsługa wózka EPT w transporcie wewnętrznym,

  • Korzystanie z nowego systemu oprogramowania WMS do wykonywania określonych zadań administracyjnych,

  • Zapewnianie bezpiecznego środowiska pracy,

  • Identyfikacja luk w procesach i zgłaszanie ich liderowi zespołu, dbanie o zachowanie ciągłości procesu,

  • Przeprowadzanie szkoeń innych pracowników w przyszłości.

Oferujemy:

  • atrakcyjną stawkę godzinową: 17,96€/h (stawka bazowa 15,08 €/h brutto + naliczane do godzin podstawowych: dodatek urlopowy 8,33% i rezerwa na poczet dni urlopu 10,82%)

  • stabilną i legalną pracę w oparciu o kontrakt niderlandzki

  • cotygodniowe przelewy prosto na Twój rachunek walutowy w Polsce

  • dostęp do platformy internetowej umożliwiającej dostęp do dokumentów tj. kontrakty, odcinki wypłat, Jaaropgaaf

  • przejrzyste cotygodniowe zestawienie przepracowanych godzin i kosztów

  • sprawne załatwienie formalności związanych z zatrudnieniem

  • opiekę koordynatorów przez cały okres zatrudnienia

  • odpłatne zakwaterowanie i ubezpieczenie zdrowotne

  • organizację płatnego wyjazdu za granicę u naszego zaufanego przewoźnika

  • rozliczenia podatkowe dzięki którym odzyskasz nadpłacony podatek

  • praca  w magazynie znanej na całym świecie marki meblarskiej

Wymagania:

  • dobra znajomość języka angielskiego,
  • zaświadczenie o niekaralności,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • osoby zainteresowane dłuższą współpracą, gotowe do cięższej pracy fizycznej.