Numer oferty 27366

Praca w Holandii

Blacharz

Miejsce pracy: Antwerpia, Belgia

14,11 €/h brutto

Praca w Belgii u jednego z naszych belgijskich klientów w miejscowości Antwerp. Poszukujemy pracownika na stanowisko lakiernik samochodowy.

Praca odbywa się w systemie jednozmianowym od poniedziałku do piątku w godz. od 6:00 do 14:15.

Zakres obowiązków:

  • polerowanie, usuwanie drobnych rys z części samochodowych,
  • prace remontowe,
  • prace natryskowe,
  • malowanie i naprawa części samochodowych.

Oferujemy:

  • atrakcyjną stawkę godzinową od 14,11 € brutto do 17 € brutto w zależności od doświadczenia i umiejętności,
  • premia na zakończenie roku kalendarzowego- 8,33% wynagrodzenia rocznego brutto,
  • dodatek wakacyjny w wysokości 15,38% wynagrodzenia rocznego brutto za okres przepracowany w danym roku kalendarzowym,
  • stabilną i legalną pracę w oparciu o kontrakt belgijski,
  • cotygodniowe przelewy prosto na Twój rachunek walutowy w Polsce,
  • dostęp do platformy internetowej umożliwiającej dostęp do dokumentów tj. kontrakty, odcinki wypłat, Individuele rekening en,
  • przejrzyste cotygodniowe zestawienie przepracowanych godzin i kosztów,
  • sprawne załatwienie formalności związanych z zatrudnieniem,
  • opiekę koordynatorów przez cały okres zatrudnienia,
  • odpłatne zakwaterowanie i ubezpieczenie zdrowotne,
  • organizację płatnego wyjazdu za granicę u naszego zaufanego przewoźnika.

Wymagania:

  • znajomość języka angielskiego w stopniu min. dobrym,
  • doświadczenie w naprawach samochodowych, blacharsko-lakierniczych, polerskich
  • świadomość pracy fizycznej,
  • gotowość do stałej współpracy,
  • prawo jazdy kat. B.

Zapraszamy do kontaktu tel. +48 412305160

Wiktoria               E-mail: [email protected]

Hubert                 E-mail: [email protected]

Karolina              E-mail:[email protected]