Numer oferty 28227

Praca w Belgii

Pomoc domowa

Miejsce pracy: cała Belgia

13,63 €/h brutto

Aplikowano 254 razy na nasze oferty w ciągu ostatnich 24h Jesteś dziś 36 osobą, zainteresowaną tą ofertą

Praca u jednego z naszych klientów Agilitas Home Service w Belgii. Firma ma swoją siedzibę w miejscowości Antwerpia i świadczy usługi związane z utrzymaniem higieny i czystości. Praca na stanowisku pomoc domowa na terenie całej Belgii.

Zakres obowiązków:

  • Sprzątanie domów,

  • Zmywanie i odkładanie naczyń na miejsce (ewentualnie obsługa zmywarki),

  • Porządkowanie i sprzątanie pomieszczeń kuchennych i sanitarnych,

  • Odkurzanie dywanów i podłóg,

  • Ścieranie kurzu z mebli i innych przedmiotów,

  • Wietrzenie pomieszczeń,

  • Ścielenie łóżek i zmiana pościeli,

  • Zmywanie podłóg i czyszczenie mebli,

  • Mycie okien,

  • Pranie i prasowanie,

  • Robienie codziennych zakupów zgodnie z instrukcją, czasami przygotowanie posiłków.

Oferujemy:

  • Atrakcyjną stawkę godzinową  13,63 € brutto,

  • Dodatek za dojazdu do pracy,

  • Premia na zakończenie roku kalendarzowego- 8,33% wynagrodzenia rocznego brutto,

  • Dodatek wakacyjny w wysokości 15,38% wynagrodzenia rocznego brutto za okres przepracowany w danym roku kalendarzowym,

  • Bonus powitalny jednorazowy po przepracowaniu +/- 3 miesięcy w wysokości 350 €,

  • Jednorazowe vouchery za polecenie klientów liczony od pierwszego polecenia,  (od 1 klienta - 4 klientów – 25 €, powyżej 5 klientów – 50 €),

  •  ​​​Bonus jednorazowy wypłacany w trakcie trwania kontraktu za polecenie znajomego do pracy – 700€  (osoba z polecenia musi otrzymać stały kontrakt +/- 3 miesiące stażu pracy).

  • Bony żywnościowe 4,00 € / dzień, (1,09€ wkład własny pracownika) w formie zasilenia na dedykowaną kartę płatniczą- środki są wpłacane miesięcznie na dedykowaną do tego kartę.

  • Stabilną i legalną pracę w oparciu o kontrakt belgijski,

  • Cotygodniowe przelewy prosto na Twój rachunek walutowy w Polsce,

  • Dostęp do platformy internetowej umożliwiającej dostęp do dokumentów tj. kontrakty, odcinki wypłat,  Individuele rekening,

  • Przejrzyste cotygodniowe zestawienie przepracowanych godzin i kosztów,

  • Sprawne załatwienie formalności związanych z zatrudnieniem,

  • Opiekę koordynatorów przez cały okres zatrudnienia,

  • Ubezpieczenie zdrowotne.

Wymagania:

  • Świadomość pracy fizycznej,

  • Mile widziane prawo jazdy kat. B,

  • Podstawowa znajomość języka angielskiego, niderlandzkiego lub francuskiego,

  • Mile widziany własny samochód,

  • Dyspozycyjność na dłuższy okres,

  • Zaangażowanie i chęci zdobycia nowych umiejętności,

  • Własne zakwaterowanie,

  • Mile widziane doświadczenia w pracy jako pracownik utrzymania porządku i higieny.

Zapraszamy do kontaktu tel. +48 41 230 51 60
Hubert                 E-mail: [email protected]